SNEEK - Van 13 april tot 10 juli is de open expositie” Merel’s Atelier’ te bezichtigen in het Antonius Ziekenhuis te Sneek.

Vooral bekend om haar vaak openbare muurschilderingen in Sneek en omstreken, en van haar ‘Merels Etalage’ op de Nauwe Noorderhorne 6 te Sneek, laat zij hier een grote diversiteit van oud en nieuw werk zien, veelal grote schilderijen op doek.

“Ik schilder vanaf 1993 in opdracht, variërend van realistische portretten tot zeer grote muurschilderingen.

Daarnaast doe ik Live Action Painting op festivals, exposeer ik en geef schilderlessen aan jong en oud.

In Sneek zijn er vele muurschilderingen te zien en te zien geweest op openbare plekken, zoals de laatste; de Boomvalk van 3,5 m hoog op de gevel van de Valkstraat in de wijk ’t Eiland.

Kinderen houden erg van o.a. mijn ‘paradijzen’ omdat daar vaak veel dieren in verstopt zitten en je een beetje moeite moet doen om ze te ontdekken, net zoals dat gaat in de ‘echte’ natuur.

Een schilderij of muurschildering creēren is een passie die mij nooit zal vervelen, net als de natuur die mij altijd inspireert in al haar fantastische variëteit in schoonheid van kleur en vorm.

Ik zeg altijd; Ik maak plekken blij, ik smeer liefde op de muren.

Dat is mijn werk!

De schilderijen zijn te vinden op de 2e galerij boven de trap in de aanvangsthal,

Voor meer informatie: merelvisserkunst@gmail.com