SNEEK - Op woensdag 19 en donderdag 20 juni 2025 wordt het Schuttersveld in Sneek omgetoverd tot een avontuurlijk parcours vol actie, fun en uitdaging. De Cool Súdwest Adventure Trail komt eraan! Hét sportevent waarbij je samen met je team alles geeft en plezier voorop staat.

Aanmelden Adventure Trail

De Adventure Trail is geen gewone run. Het is een ultieme mix van een trailrun, obstakels, spannende challenges, trendsporten en vooral: samenwerken. Je hebt 2 uur de tijd om een parcours van 5 of 7 kilometer af te leggen. Onderweg kom je allerlei opdrachten tegen met drie moeilijkheidsgraden: easy, medium of hard. Of je nu een beginner bent of een sportfanaat, iedereen kan meedoen!

Programma

Er zijn verschillende categorieën waarin je mee kan doen. Naast de Adventure Trails voor scholen en bedrijven is er ook een optie om als ouder & kind-team mee te doen (kinderen vanaf 10 jaar). Een unieke kans om de uitdaging aan te gaan samen met je kind!

De groepen worden verdeeld over verschillende rondes:

Donderdag 19 juni

  • 09:00 – 12:00 uur: Speciaal onderwijs
  • 12:00 – 15:00 uur: Basis-, voortgezet en mbo-onderwijs
  • 15:00 uur: Ouder & kind-run
  • 17:00 uur: Bedrijvenrun

Vrijdag 20 juni

  • 09:00 – 15:00 uur: Basis-, voortgezet en mbo-onderwijs

Locatie

De Adventure Trails vinden plaats op het Schuttersveld in Sneek.

Thomas Zandstrastraat 1, 8602 CW Sneek

Aanmelden

Wil je meedoen aan de Adventure Trails op 19 of 20 juni? Meld je nu aan:

Aanmelden Adventure Trail